برنامه ی سفر به کنیا

برنامه ی سفر به کنیا – کنیا ، کشوری در شرق آفریقا است که به خاطر مناظر دیدنی و منابع وسیع حیات وحش خود مشهور است. در امتداد سواحل، که برخی از بهترین سواحل آفریقا را در خود جای داده است، شهرهای عمدتاً مسلمان سواحیلی مانند مومباسا واقع شده اند.
در داخل کشور، ارتفاعات پرجمعیتی وجود دارد که هم به دلیل مزارع چای -یک عنصر اصلی اقتصادی در دوران استعمار بریتانیا- و هم به خاطر انواع گونه‌های جانوری از جمله شیر، فیل، یوزپلنگ، کرگدن شهرت دارند.

استان‌های غربی کنیا، که توسط دریاچه‌ها و رودخانه‌ها مشخص شده‌اند، جنگلی هستند، در حالی که بخش کوچکی از شمال، بیابانی و نیمه بیابانی است. حیات وحش متنوع و جغرافیای پانورامیک این کشور تعداد زیادی از بازدیدکنندگان را به خود جذب می کند.
به دلیل اهمیت ویژه ی قطب گردشگری در کنیا، در ادامه، بازدید از این کشور بکر و زیبا را به تفکیک ماه های سال بررسی می کنیم :

بازدید از کنیا در ماه ژانویه

اگر شما هم جزء کسانی هستید که قصد دارید با تور کنیا به این کشور زیبا سفر کنید پس بهتر است بدانید که کنیا کشور بسیار زیبایی است که در شرق آفریقا واقع شده است و با ویزای کنیا می توانید تعطیلات ژانویه خود را در این مقصد عالی سپری کنید.

این کشور با مناظر خیره کننده، فرهنگ پر جنب و جوش و حیات وحش متنوع، مکانی عالی برای کشف و تجربه چیزهای جدید است. به دلیل آب و هوای خشک، ژانویه در کنیا به عنوان فصل پربازدید در نظر گرفته می شود. این ماه زمان بسیار خوبی برای دیدن حیات وحش تماشایی ماسای مارا یا تماشای مناظر خیره کننده کوه کلیمانجارو در پارک ملی آمبوسلی …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه فوریه

فوریه یکی دیگر از ماه های عالی برای سافاری کنیا و درواقع فصل خشک در کنیا است. عدم وجود گل و لای و خاک مرطوب، دسترسی به ساوانا را آسان کرده و برای سافاری حیات وحش عالی است پس اگر قصد ندارید این فرصت استثنایی را از دست بدهید هرچه سریعتر نسبت به دریافت ویزای کنیا اقدام کنید.

به خاطر داشته باشید که این ماه فصل اوج است و انتظار گردشگران بیشتر و قیمت های بالاتر نسبت به دیگر زمان های سال را داشته باشید.

هنگام بررسی تور کنیا و بازدید از این کشور در ماه فوریه، می توانید بهترین زیبایی های طبیعی این کشور را تجربه کنید. آب و هوا معمولا گرم و آفتابی است و …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه مارس

بازدید از کنیا در ماه مارس یک تجربه هیجان انگیز و ارزشمند است. کنیا با مناظر متنوع، فرهنگ پر جنب و جوش، و حیات وحش منحصر به فرد خود مقصدی است که باید در لیست همه افراد باشد. از شهرهای شلوغ نایروبی و مومباسا گرفته تا سواحل خیره کننده اقیانوس هند، کنیا برای همه چیزهایی دارد.

هنگام برنامه ریزی برای تور کنیا در ماه مارس، مهم است که آب و هوا را در نظر بگیرید. در ماه مارس، آب و هوا به سرعت از “گرم و خشک” به “مرطوب و بارانی” تغییر می کند. بارش، بسیاری از پارک های ملی کنیا را غیرقابل دسترس می کند و رزرو سافاری یا تماشای حیات وحش دشوارتر می شود …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه آوریل

آوریل یکی از ماه های مرطوب و پرباران در کنیا محسوب می شود. در این ماه هوا خصوصا در سواحل گرم و مرطوب است اما دمای هوا در صبح‌ها می‌تواند کاملاً سرد باشد پس بهتر است تجهیزات لازم را همراه خود داشته باشید.

باید توجه کنید که اگر در این ماه به کنیا سفر می کنید، طوفان های بارانی چیزی است که مدام با آن مواجه خواهید شد. به دلیل رطوبت بالا و بارش های فراوان، پوشش گیاهی بلند است و اغلب مسیرها گل آلود می شوند که موجب می شود بازدید از حیات وحش با مشکل مواجه شود.

اما سفر به کنیا در آوریل جنبه های مثبتی نیز دارد …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه می

فصل بارانی در طول ماه می به طور کامل اعمال می شود و باران در بعدازظهرها در اکثر نقاط کشور می رسد. این فصل که «فصل سبز» نیز نامیده می‌شود، پوشش گیاهی در این زمان از سال سرسبز و زیبا است، اما دیدن حیات وحش دشوارتر است.

پشه های زیادی وجود دارد و علاوه بر باران، هوا گرم و گل آلود است. با این حال، نکته مثبت این است که جمعیت کمتر است و قیمت ها عالی است. پس بهتر است قبل از سفر و هنگام خرید تور کنیا به این موارد دقت کافی را داشته باشید.

همچنین اگر به دنبال فرصت هایی خلوت تر و مقرون بصرفه تر برای سفر هستید …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه ژوئن

پس از یک فصل بارانی کوتاه بین مارس و می، ژوئن آغاز آب و هوای خشک‌تر و شروع فصل شلوغ کنیا است. نیمه اول ماه معمولاً کمی مرطوب است و با حرکت به سمت وسط و انتهای ماه، خشک‌تر و آفتابی تر می‌شود.

ترکیبی از آب و هوای مطبوع، تماشای حیات وحش عالی و فعالیت‌های توریستی فراوان، آن را به یک زمان عالی از سال برای بازدید تبدیل کرده است. ژوئن بهترین زمان برای بررسی قیمت تور کنیا است. هوا گرم و آفتابی است و روزها طولانی و شب ها دلپذیر است، و این زمان ایده آل برای گشت و گذار در کشور است …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه جولای

بازدید از کنیا در ماه جولای با خرید تور کنیا تجربه ای است که هیچ تجربه دیگری ندارد. کنیا با مناظر خیره کننده، فرهنگ پر جنب و جوش و حیات وحش متنوع، مقصدی است که باید در لیست همه افراد باشد. از پایتخت شلوغ نایروبی گرفته تا سواحل خیره کننده مومباسا، در این کشور شرق آفریقا چیزی برای همه وجود دارد.

تا ماه جولای، فصل خشک فرا رسیده است، باران ها از بین رفته اند و فصل توریستی در اوج است.

جولای زمان فوق العاده ای برای تماشای حیات وحش در ساوانا یا تماشای مناظر خیره کننده کوه کلیمانجارو است. هوا در نایروبی نسبتاً خنک است …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه آگوست

آگوست در کنیا فصل اوج است که هوا گرم و خشک است. کمبود باران، همراه با دمای ایده‌آل هوا، آن را به یک ماه عالی برای تماشای مهاجرت وحشی بزرگ (Wildebeest) در ماسای مارا یا بازدید از چشم‌اندازهای دیدنی کوه کلیمانجارو تبدیل می کند.

فقط به خاطر داشته باشید که هوای خوب جمعیت را به همراه دارد و در این زمان از سال شلوغ تر خواهد بود.

شگفتی های کنیا را باید با تور کنیا و با حیات وحش متنوع، مناظر خیره کننده و فرهنگ پر جنب و جوش آن تجربه کنید. این کشور آفریقایی از سواحل بکر گرفته تا ساواناهای وسیع و کوه‌های پوشیده از برف، برای هر کسی که از آن بازدید می‌کند، چیزی دارد …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه سپتامبر

بازدید از کنیا در ماه سپتامبر تجربه ای است که مانند هیچ تجربه دیگری وجود ندارد. کنیا با مناظر خیره کننده، فرهنگ پر جنب و جوش و حیات وحش متنوع، مقصدی است که باید در لیست همه افراد باشد. از پایتخت شلوغ نایروبی گرفته تا سواحل خیره کننده مومباسا، در این کشور شرق آفریقا چیزی برای همه وجود دارد.

سپتامبر بهترین زمان برای تور کنیا است، برای مشاهده قیمت تور کنیا میتوانید با مراجعه به سایت های گردشگری مختلفی این قیمت ها را مشاهده کنید.

در این ماه هوا گرم و آفتابی است و دمای آن از اواسط 20 تا اواسط 30 درجه سانتیگراد متغیر است …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه اکتبر

بازدید از کنیا در ماه اکتبر یک تجربه هیجان انگیز و ارزشمند است. کنیا با مناظر متنوع، فرهنگ پر جنب و جوش، و حیات وحش منحصر به فرد خود مقصدی است که باید در لیست همه افراد باشد. به دلیل آب و هوای متنوع کنیا، قیمت تور کنیا در زمان های مختلف میتواند متفاوت باشد.

اولین چیزی که هنگام برنامه ریزی سفر به کنیا در ماه اکتبر باید در نظر بگیرید آب و هوا است. دو هفته اول خشک با دمای گرم و دلپذیر است که در این زمان گله‌های وحشی همراه با زرافه‌ها، گورخرها و دیگر موجودات ساوانا از رودخانه مارا مهاجرت می‌کنند. رفته رفته هرچه به آخر ماه نزدیک می شویم …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه نوامبر

نوامبر می تواند زمان فوق العاده ای برای تعطیلات کنیا باشد. هوا گرم است، تعداد گردشگران متوسط ​​است و کارناوال مومباسا در ساحل آغاز می شود. گفته می شود، شما باید برای مقداری باران آماده شوید.

این یک فصل است که به این معنی است که شما کمی از همه چیز به دست می آورید: برخی از روزها آفتابی هستند در حالی که برخی دیگر با رگبار باران برخورد می کنند. با این حال، آنها معمولاً دوام زیادی ندارند، بنابراین تا زمانی که یک کت بارانی خوب به همراه داشته باشید، مطمئناً از آب و هوا لذت خواهید برد.

بازدید از کنیا در ماه نوامبر یک تجربه شگفت انگیز است که …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه دسامبر

بازدید از کنیا در ماه دسامبر از طریق تور کنیا یک تجربه هیجان انگیز و ارزشمند است. کنیا با مناظر خیره کننده، فرهنگ پر جنب و جوش و حیات وحش متنوع، مقصدی است که باید در لیست همه افراد باشد.

دسامبر زمان فوق‌العاده‌ای برای بازدید از کنیا است.  آب و هوا گرم و نسبتاً خشک است، اما تعداد جمعیت هنوز قابل کنترل است، به‌ویژه در ابتدای ماه.

مقداری باران خواهید داشت، اما ثابت نیست و بخش زیادی از ماه شرایط مناسبی را برای یک سافاری حیات وحش یا قدم زدن در بازارهای نایروبی فراهم می کند. یکی دیگر از چیزهای عالی در مورد این ماه این است که قیمت ها پایین تر است …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه فروردین

کنیا در ماه فروردین از نظر آب و هوایی گرم و مرطوب است و بارش های باران بطور پیوسته مناطق مختلف کشور را تحت تاثیر قرار می دهد. به دلیل پوشش گیاهی بلند و پراکنده شدن حیوانات از اطراف منابع آبی، بازدید از پارک های ملی و حیات وحش بسختی ممکن می شود.

از طرف دیگر، یکی از مهم ترین مزایای این فصل، جمعیت کمتر بازدید کنندگان و همچنین پایینتر بودن قیمت ها در این ماه است.به علاوه، از آنجایی که باران اغلب در بعدازظهر می بارد، شما هنوز هم برای لذت بردن از ساعات صبح وقت خواهید داشت و می توانید با رزرو تور فروردین کنیا برای سفر خود برنامه ریزی کنید …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه اردیبهشت

اردیبهشت در کنیا یکی از ماه های بارانی و مرطوب محسوب می شود. هوا در اکثر مناطق خصوصا در سواحل گرم و مرطوب است و طوفان های بارانی بطور مکرر اتفاق می افتند. از آنجایی که اردیبهشت با فصل سبز در کنیا همزمان است، پوشش گیاهی بلند و سرسبز است که بازدید از حیات وحش را مشکل می کند.

از طرفی پشه ها افزایش یافته اند و همینطور هنگام بارندگی مسیرها گل آلود و اغلب صعب العبور می شوند.

باران اغلب در بعدازظهرها اتفاق می افتد که یکی از مزیت های سفر به کنیا در این ماه به حساب می آید چرا که صبح ها هوا خشک و آفتابی است و فرصت کافی برای گشت و گذار در صبح ها قبل از شروع بارندگی ها خواهید داشت …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه خرداد

بارش ها در خرداد کماکان ادامه دارند، اما رفته رفته هرچه به سمت اواخر ماه پیش می رویم آب و هوا رو به خشکی می رود. دهه ی دوم و سوم ماه خرداد مصادف با ماه ژوئن در تقویم میلادی است، که آغاز آب و هوای خشک‌تر و شروع فصل شلوغ کنیا است.

نیمه ی دوم خرداد یکی از ایده آل ترین زمان ها برای سفر  به این کشور با تور کنیا است.ترکیبی از آب و هوای مطبوع، تماشای حیات وحش عالی و فعالیت‌های توریستی فراوان، آن را به یک زمان عالی از سال برای بازدید تبدیل کرده است.

اگر قصد سفر به کنیا را در ماه خرداد دارید قبل از هرچیز به اخذ ویزای کنیا نیازمند هستید …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه تیر

 

ماه تیر شامل اواخر ماه ژوئن تا اواسط ماه جولای می شود، و در این موقع از سال فصل خشک فرا رسیده است، باران ها از بین رفته اند و فصل توریستی در اوج است. زمان فوق العاده ای برای تماشای حیات وحش در ساوانا یا تماشای مناظر خیره کننده کوه کلیمانجارو است. برای راهنمایی های سفر به کشور کنیا و آشنایی با شرایط اخذ ویزای کنیا با ما همراه باشید.

هوا در نایروبی نسبتاً خنک است، با دمای کمی گرمتر در امتداد ساحل. تنها نقطه ضعف بازدید در این ماه این است که با ازدحام جمعیت زیادی همراه است …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه مرداد

 

مرداد در کنیا فصل اوج است که هوا گرم و خشک است. کمبود باران، همراه با دمای ایده‌آل هوا، آن را به یک ماه عالی برای رزرو تور گردشگری کنیا و تماشای زیبایی های طبیعی این کشور خصوصا مهاجرت وحشی بزرگ (Wildebeest) در ماسای مارا یا بازدید از چشم‌اندازهای دیدنی کوه کلیمانجارو تبدیل می کند.

فقط به خاطر داشته باشید که هوای خوب جمعیت را به همراه دارد و در این زمان از سال شلوغ تر خواهد بود. هوا در نایروبی نسبتاً خنک است، به طور متوسط ​​در دهه 70، با دمای کمی گرمتر در امتداد ساحل.

تنها نقطه ضعف بازدید در ماه مرداد این است که ازدحام جمعیت در این ماه در کنیا بالا خواهد بود …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه شهریور

 

شهریور یکی از بهترین زمان های سال برای سفر به کنیا است. هوا هنوز گرم و آفتابی است، اما ازدحام جمعیت نسبتا کم شده، دمای هوا ایده آل است و باران های اکتبر هنوز از راه نرسیده اند. بنابراین شهریور یکی از بهترین فرصتها برای خرید تور کنیا است.

آخرین حیوانات وحشی در میان ماسای مارا سرگردان هستند، بنابراین شما هنوز می توانید مهاجرت آنها را دنبال کنید. قیمت ها همچنان بالاست، زیرا رسماً فصل اوج در نظر گرفته می شود. با این حال، شما با توده های عظیم اواسط تابستان مبارزه نخواهید کرد. برای آشنایی با شرایط ویزای کنیا با ما همراه باشید …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه مهر

 

مهر زمان فوق‌العاده‌ای برای بازدید از کنیا است، اگرچه برای بهترین شرایط توریستی بهتر است زودتر در این ماه به کنیا سفر کنید و برای این سفر به ویزای گردشگری کنیا نیازمند هستید.

کنیا با مناظر متنوع، فرهنگ پر جنب و جوش، و حیات وحش منحصر به فرد خود مقصدی است که باید در لیست همه افراد باشد. به دلیل آب و هوای متنوع کنیا، قیمت تور کنیا در زمان های مختلف میتواند متفاوت باشد.

آب و هوای مهر در کنیا دو هفته اول خشک با دمای گرم و دلپذیر است. گله‌های وحشی همراه با زرافه‌ها، گورخرها و دیگر موجودات ساوانا از رودخانه مارا مهاجرت می‌کنند …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه آبان 

 

آبان می تواند زمان فوق العاده ای برای تعطیلات کنیا باشد و با به بهمراه داشتن ویزای کنیا می توانید از این فرصت مناسب استفاده کنید . هوا گرم و تعداد گردشگران متوسط ​​است و کارناوال مومباسا در ساحل آغاز می شود. اما شما باید برای مقداری باران آماده شوید.

آبان یکی از ماه هایی است که شما کمی از همه چیز به دست می آورید: برخی از روزها آفتابی هستند در حالی که در برخی دیگر با رگبار باران برخورد می کنید. با این حال، بارش ها معمولاً دوام زیادی ندارند، بنابراین تا زمانی که یک کت بارانی خوب به همراه داشته باشید، مطمئناً از آب و هوا لذت خواهید برد …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه آذر

 

آذر زمان فوق‌العاده‌ای برای بازدید از کنیا است و به دلیل آب و هوای گرم و نسبتاً مرطوب، تعداد جمعیت هنوز قابل کنترل است، به‌ویژه تا اواسط ماه. پیش از سفر، باید برای آشنایی با انواع ویزای کنیا و دریافت آن اقدام کنید.

در آذر مقداری باران خواهید داشت، اما ثابت نیست و روزهای خشک هم وجود دارند و شرایط مناسبی را برای یک سافاری حیات وحش یا قدم زدن در بازارهای نایروبی فراهم می کند.

یکی دیگر از چیزهای عالی در مورد این فصل این است که قیمت ها پایین تر است، بنابراین می توانید فرصت های ویژه ای را بیابید. برای خرید تور آذر کنیا و برنامه ریزی سفر از قبل باید اقدام کنید …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه دی

 

کنیا مقصدی عالی برای تعطیلات ژانویه (دی ماه) است. کنیا با مناظر خیره کننده، فرهنگ پر جنب و جوش و حیات وحش متنوع، مکانی عالی برای کشف و تجربه چیزهای جدید است. آب و هوا در ماه دی در کنیا نسبتا مناسب و ایده آل است.

به دلیل آب و هوای خشک، دی ماه در کنیا به عنوان فصل پربازدید در نظر گرفته می شود. زمان بسیار خوبی برای دیدن حیات وحش تماشایی در ماسای مارا یا تماشای مناظر خیره کننده کوه کلیمانجارو در پارک ملی آمبوسلی و همچنین زمان فوق‌العاده‌ای برای پیاده‌روی، کاوش و سافاری رفتن است …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه بهمن 

 

بهمن یکی دیگر از ماه های عالی برای سافاری کنیا است و در واقع فصل خشک در کنیا محسوب می شود. عدم وجود گل و لای و خاک مرطوب، دسترسی به ساوانا را آسان کرده و شرایط برای سافاری حیات وحش عالی است. پس در خرید تور کنیا در ماه بهمن و تجربه ای هیجان انگیز درنگ نکنید.

مقاصدی مانند ذخیره‌گاه ملی سامبورو و ماسایی مارا مملو از فیل‌ها، گورخرها، و زرافه‌ها و موارد دیگر هستند، در حالی که دمای شهر گرم و دلپذیر است و در دهه ۷۰ تا اواسط دهه ۸۰ ادامه دارد.

به خاطر داشته باشید که این فصل اوج است و باید انتظار گردشگران بیشتر و قیمت های بالاتر نسبت به دیگر زمان های سال را داشته باشید …

ادامه مطلب

بازدید از کنیا در ماه اسفند

 

کنیا در اسفند ماه از نظر آب و هوایی متفاوت است به این صورت که نیمه اول ماه اکثر مناطق کشور هوای گرم و خشک را تجربه می کنند که شرایط ایده آلی را برای بازدید فراهم می کند و تقریبا تمام کشور برای بازدید در دسترس هستند و شرایط برای رزرو تور کنیا مناسب است.

و از نیمه دوم تا اواخر ماه آب و هوا به سرعت از گرم و خشک به گرم و مرطوب تغییر می کند و باران های نسبتا شدید از راه می رسند که اغلب جاذبه های کنیا را غیرقابل دسترس می کند. در این ایام جمعیت بازدیدکنندگان و هزینه ها کاهش می یابند.

اما نکته قابل توجه این است که اغلب بارندگی ها در اواخر ماه از راه می رسند و …

ادامه مطلب

 

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.