لایکیپیای کنیا و سنگهای پنهان مارا

لایکیپیای کنیا و سنگهای پنهان مارا – قابل توجه افرادی که قصد سفر به کنیا را دارند و ویزای الکترونیکی کنیا را دریافت کرده اند یا برای دریافت ویزا درخواست داده اند، این ماجراجویی سافاری کنیایی با ترکیبی هیجان انگیز از تماشای حیات وحش و غوطه وری فرهنگی، تجربه ای منحصر به فرد را ارائه می دهد. با یک شب در پارک ملی نایروبی شروع کنید تا از جاذبه‌های محلی در نایروبی دیدن کنید و سپس برای بازی‌های هیجان‌انگیز، اسب‌سواری و شتر سواری اختیاری، و فرصتی برای پیاده‌روی با کرگدن‌ها به منطقه حفاظت‌شده بورانا بروید.

در مرحله بعد، به منطقه حفاظت از حیات وحش Namunyak پرواز کنید، محل زندگی مردم سامبورو و پناهگاه فیل‌های رتتی، که در آن سافاری‌های پیاده‌روی با راهنمای متخصص، کارگاه‌های سنتی مهره‌زنی و راندن بازی‌ها در انتظار شماست. در نهایت، به کمپ ماسایی مارا و کوتار در دهه 1920 بروید، جواهری مخفی که در یک محیط خصوصی برای درایوهای بازی‌های شلوغ و فعالیت‌های انعطاف‌پذیر مانند سافاری‌های پیاده‌روی، رانندگی در شب، و ماهیگیری قرار دارد. شاهد گله های مهاجرت بزرگ در اینجا از اواخر ژوئیه تا اوایل اکتبر باشید.

با خرید تور گردشگری تابستان کنیا، در طول سفر از غذاهای لذیذ، اقامتگاه های مجلل، و خدمات شخصی راهنمایان و کارکنان آگاه لذت خواهید برد. این ماجراجویی سافاری برای کسانی که می‌خواهند حیات وحش، مناظر و فرهنگ‌های متنوع کنیا را به روشی منحصر به فرد و همه‌جانبه تجربه کنند، ایده‌آل است. فراموش نکنید که یک سافاری با بالون هوای گرم را اضافه کنید تا تجربه شناور شدن بر فراز دشت های مارا هنگام طلوع خورشید را داشته باشید.

نکات برجسته سافاری لایکیپیای کنیا و سنگهای پنهان مارا

  • شاهد مهاجرت بزرگ در فصل باشید
  • امتیازات خصوصی انعطاف پذیری و انحصار را تضمین می کند
  • از یتیم خانه فیل Reteti که توسط جامعه اداره می شود، بازدید کنید
  • کارگاه سنتی منجوق با حضور زنان سامبورو
  • سافاری پیاده روی برای ردیابی بازی های کوچکتر
  • شاهد سنت دیرینه چاه های آواز سامبورو باشید
  • راهنمایان متخصص ماسای و سامبورو
  • امکان اضافه کردن به سافاری با بالون هوای گرم

ایستگاه اول :از Emakoko لذت ببرید

لایکیپیای کنیا و سنگهای پنهان مارا

به نایروبی خوش آمدید! راننده شما در فرودگاه بین المللی Jomo Kenyatta برای انتقال راحت به پارک ملی نایروبی از شما استقبال می کند. حق رزرو در آستانه شهر و جایگزین عالی برای یک هتل شهری یک شبه. Emakoko که در میان درختان بومی اقاقیا و دشت‌های علف‌ریز اصلی آفریقا قرار گرفته است، خانه شما برای شب است.

اقامتگاهی زیبا که توسط مالک اداره می‌شود، با تلفیقی شیک از سبک معاصر و اصیل آفریقایی با تمام امکانات رفاهی مورد نیاز برای اقامتی آرام پس از یک پرواز طولانی طراحی شده است. اگر به اندازه کافی زود برسید، می‌توانید در استخر لژ استراحت کنید یا به نایروبی بروید تا از جاذبه‌های شهر مانند بازدید از مرکز زرافه، موزه کارن بلیکسن و یتیم‌خانه فیل‌های Sheldrick Wildlife Trust لذت ببرید.

برای چشیدن طعم سافاری در یک بازی تفریحی، غروب آفتاب و یک شام خوش طعم به کمپ برگردید. اجازه دهید کارکنان صمیمی و خوش برخورد اطمینان حاصل کنند که اقامت شما آرام و به یاد ماندنی است.

ایستگاه دوم : کاوش در حفاظت از حیات وحش لوا-بورانا

قبل از ترانسفر جاده ای به فرودگاه ویلسون برای پرواز به سمت شمال به خط هوایی Lewa از یک صبحانه تازه لذت ببرید. یک بازی رانندگی از فرودگاه به مرکز حفاظت شخصی Borana به محل اقامتگاه Borana منتهی می‌شود تا یک ناهار خوشمزه درست شود. بورانا لج با طیف وسیعی از فعالیت‌ها، از جمله راندن بازی، اسب‌سواری، شترسواری و پیاده‌روی با کرگدن، تضمین می‌کند که بهترین معرفی را برای سافاری آفریقایی داشته باشید.

حفاظت از بورانا که به عنوان پناهگاهی حیاتی برای گونه‌های در حال انقراض و سازمان‌های غیرانتفاعی ایجاد شده است، زیستگاه گونه‌های کرگدن سیاه و سفید در حال انقراض است، اما همچنین میزبان گونه‌های گربه‌های بزرگ، فیل‌ها و حیواناتی است که فقط در شمال کنیا مانند گورخر گروی و گورخر یافت می‌شوند.

زرافه مشبک این اقامتگاه در دامنه تپه ای بالای یک سد قرار دارد که در آن حیات وحش به طور منظم جمع می شود. مناظر گسترده آن از مناظر چشمگیر شامل منظره ای زیبا از کوه پوشیده از برف کنیا است – مناظری عالی برای اولین جرعه نوشیدن یک فنجان قهوه تازه در طلوع آفتاب قبل از شروع یک بازی صبحگاهی.

ایستگاه سوم : شاهد رشته کوه متیوز

قبل از حرکت برای پرواز به رشته کوه ماتیوس، یک صبحانه خوشمزه با مواد تازه از مزرعه ارگانیک بورانا تهیه کنید. از یک بازی رانندگی به ایستگاه بعدی خود، کمپ سارارا در منطقه دورافتاده حفاظت از حیات وحش Namunyak لذت ببرید. شامل 850000 هکتار از بیابان بکر و منحصربه‌فرد و محل زندگی مردم سامبورویی کنیا که به زیبایی آراسته شده‌اند، که سنت‌های قدیمی، مانند آهنگ‌های شبانی منحصربه‌فرد برای فراخوانی گاوها در «چاه‌های آوازخوان» در فصل خشک را اجرا می‌کنند. همچنین این فرصت را دارید که از پناهگاه فیل‌های Reteti که یک یتیم‌خانه معروف فیل است، بازدید کنید.

روز خود را با یک سافاری پیاده‌روی و صبحانه بسته‌بندی شده یا رانندگی در بازی همراه با راهنمای سامبورو شروع کنید. برای یک ناهار خوشمزه به کمپ بازگردید و کمی استراحت کنید و از مناظر سالن یا استخر دیدن کنید یا از یک ماساژ جوان کننده لذت ببرید.

بعدازظهرهای شما پر از ماجراهای هیجان انگیز خواهد بود، از جمله بازی درایوها و کارگاه های سنتی مهره کاری با زنان سامبورو. قبل از بازگشت به کمپ برای یک آتش کمپ و شام خوشمزه، شاهد غروب خورشید با نوشیدنی دلخواه و میان وعده های آماده شده توسط سرآشپز باشید.

ایستگاه چهارم : کاوش در ماسای مارا

پس از صرف صبحانه خوش‌منظره در سارارا مشرف به محدوده متیوز، یک رانندگی با ماشین شما را به فرودگاه می‌برد تا به منطقه افسانه‌ای ماسای مارا پرواز کنید تا آخرین مرحله از ماجراجویی سافاری کنیایی خود را آغاز کنید. از اینجا، مستقیماً به درایو بازی دیگری می‌روید که راهنمای ماسایی شما را با جادوی مارا آشنا می‌کند. اردوگاه 1920 کوتار که در یک نگهبانی خصوصی قرار دارد، جواهری پنهان است که برای سه شب آینده خانه شما خواهد بود.

از درایوهای بازی بدون شلوغی و فعالیت‌های انعطاف‌پذیر، مانند سافاری‌های پیاده‌روی، رانندگی در شب، ماهیگیری، و بازدید از جامعه لذت ببرید. برای تجربه ای فراموش نشدنی از فهرست سطلی، توصیه می کنیم یک سافاری با بالون هوای گرم را به برنامه سفر خود اضافه کنید. در هنگام طلوع خورشید بی صدا بر فراز دشت های مارا شناور شوید و شاهد زیبایی خیره کننده مناظر کنیا باشید

کوتار قصد دارد با کمپ سافاری سنتی خود به سبک کاوشگر، شما را به دوران گذشته منتقل کند. خدمات شخصی و شهودی تضمین می کند که هر نیاز شما برآورده می شود، همانطور که در عصر طلایی کاوش در سافاری بود. خود را در بیابان بی انتها غوطه ور کنید و غذاهای لذیذ میل کنید، کنار استخر با نوشیدنی مورد علاقه خود استراحت کنید، یا در یک ماساژ آرامش بخش لذت ببرید. در فصل، شاهد منظره الهام‌بخش مهاجرت سالانه حیوانات وحشی و گورخرها باشید که بیش از یک هزار سال است که اتفاق افتاده است.

ایستگاه پنجم : خداحافظی کنیا

در آخرین روز خود با کنیا خداحافظی کنید و از کمپ کوتار خارج شوید و به فرودگاه ویلسون برگردید. یک راننده با شما ملاقات می کند تا شما را برای سفر بعدی به فرودگاه بین المللی Jomo Kenyatta منتقل کند. خاطرات فراموش نشدنی نه روز تجربه منحصر به فرد را با خود ببرید – پیاده روی با کرگدن ها، غوطه ور شدن در سنت های فرهنگی هیجان انگیز، و ردیابی بازی های بزرگ از طریق مناظر خیره کننده.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *