خط ساحلی کنیا

خط ساحلی کنیا

خط ساحلی کنیا و دیدنی های کشور کنیا تمامی ندارد، کنیا دارای خط ساحلی ایده‌آلی با مایل‌ها شن و ماسه نرم سفید است که در کنار درختان نخل قرار گرفته و جای خود را به دریاهای آکوامارین می‌دهد. دهکده‌های کوچک ماهیگیری در آفتاب غرق می‌شوند، تورهایی برای خشک شدن روی چوب‌های سفید شده در کلبه‌هایی که زیر درختان بادام هندی قرار گرفته‌اند، آویزان شده‌اند.

خط ساحلی کنیا

سواحلی با تپه های شنی بلند وجود دارد که در آن لاک پشت های سبز بالا می روند تا لانه کنند، و پارک های دریایی بسیاری در ساحل از صخره های مرجانی طولانی محافظت می کنند. در فاصله کمی از ساحل تعدادی مجمع الجزایر زیبا وجود دارد: لامو با قایق ها و خرهایش، فیونزی با کانال های حرا و سواحل شنی و کیوایو با ماسه های فراوانش.

با وجود میانگین دمای 28 درجه سانتی گراد و میانگین 8 ساعت آفتابی در روز، به راحتی می توان فهمید که چرا سواحل کنیا تا این حد محبوب شده اند.

محل اقامت مجمع الجزایر لامو

دلتای تانا دارای یک اردوگاه دورافتاده رودخانه ای است و خانه‌های سواحیلی شیک و زیبا و مشرف به نهر واتامو وجود دارد. جزایر مجمع الجزایر لامو امکانات اقامتی متنوعی از خانه های عربی تبدیل شده در شهر لامو و روستای شلا گرفته، تا اقامتگاه های ساحلی ساده ساخته شده از نی و نخل در ساحل کیپونگانی و جزیره ماندا ارائه می دهند.

پابرهنگی

فیونزی کی با کلبه‌های بزرگ که در جنگل‌های حرا قرار گرفته‌اند، نهایت تجمل را در پابرهنگی ارائه می‌دهد. با چنین تنوعی از هتل ها، چه بخواهید یک هتل مجلل با هر امکاناتی داشته باشید یا یک چادر کنار درخت خرما در یک جزیره خصوصی داشته باشید، کنیا چیزی خواهد داشت که کاملاً مناسب شما باشد.

در نهایت، بخش‌های خاصی از سواحل کنیا شلوغ است و بهتر است از آن اجتناب کنید – به‌ویژه مومباسا که دارای هتل‌های بزرگ، غرفه‌های بی‌شمار، کیوسک‌ها و پسران ساحلی است. با این حال، ما طول ساحل را طی کرده ایم تا مکان های آرام و هتل های بوتیک کوچک را پیدا کنیم.

 

 


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *