بهترین انتخاب های ما برای ویلاهای سافاری کنیا

بهترین انتخاب های ما برای ویلاهای سافاری کنیا – آفریقا به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مقصد مورد علاقه برای خانواده ها و گروه ها است که یکی از محبوبترین کشورهای آن کنیا است که با ویزای توریستی الکترونیکی کنیا می توانید به آن سفر کنید. ویلاهای سافاری با استفاده انحصاری نفیس در زیباترین مناطق این قاره ظاهر می شوند. اکنون مقاصد سافاری از راه دور برای خانواده‌های چند نسلی و گروه‌های دارای فرزند بیشتر از همیشه قابل دسترسی است.

اگر تور گردشگری تابستانه ی کنیا را برای خود و عزیزانتان رزرو کرده اید، میتوانید در امنیت و نظم بیشتر به سافاری های مختلف کنیا بروید. هر ویلای سافاری با کاربری انحصاری در این لیست برای رزروهای انفرادی در دسترس است – ایده آل برای کسانی که با بچه های بزرگ سفر می کنند (نهایی لوکس سافاری خانوادگی )، یا کسانی که می خواهند تکه ای از بیابان آفریقا را برای خود در یک سفر منحصر به فرد نهایی کنند. سافاری آفریقایی با ناوگانی از کارکنان که در خدمت شما هستند، تضمین می شود که در طول اقامت خود به خوبی از شما مراقبت می شود.

یک پیشخدمت اختصاصی تمام نیازهای شما را برآورده می کند، یک سرآشپز خصوصی هر آنچه را که دلتان بخواهد درست می کند، و هر زمان که بخواهید یک راهنمای شخصی و وسیله نقلیه برای رانندگی در بازی در دسترس است. و در نهایت، هر ویلای سافاری با کاربری انحصاری مظهر تجمل و شیک است، استراحتی مناسب برای خانواده سلطنتی…

سارونی سامبورو (Saruni Samburu) | حفاظت کالاما ؛ یکی از بهترین انتخاب های ما برای ویلاهای سافاری کنیا

بهترین انتخاب های ما برای ویلاهای سافاری کنیا

سارونی سامبورو در مجاورت ذخیره‌گاه ملی سامبورو و تنها اقامتگاهی که در کوه‌های خوش‌منظره منطقه حفاظت از کالاما واقع شده است، یک محیط طبیعی بکر به دور از جاده‌ها، ساختمان‌ها یا ازدحام مردم ارائه می‌کند. هم برای خانواده های دوستدار طبیعت و هم برای زوج های رمانتیک که می خواهند از طبیعت بیابانی شمال کنیا در فضایی راحت و شیک لذت ببرند، ایده آل است. این معماری شمال آفریقا را تداعی می کند، با پذیرایی و غذاخوری در فضای باز بالای صخره که به دره ای بی پایان می نگرد. این مکان با برنج و سایر مصنوعات پر شده است و شامل یک آتش‌دان باشکوه در لبه یک صخره است.

به درایوهای بازی صبح و عصر بروید تا در سه منطقه حفاظت شده اطراف به دنبال حیوانات کلاسیک آفریقایی بگردید. بعد از ظهر را در رودخانه با پیک نیک بگذرانید یا با جنگجویان سامبورو پیاده روی کنید و کوه های کالاما و هنر صخره ای را با پای پیاده کشف کنید. و پس از برنامه روز، در اسپا مشرف به حفاظت از کالاما استراحت کرده و خود را احیا کنید یا در یکی از دو استخر شنا که مناظر شگفت انگیزی دارند، آب تنی بزنید.

سارونی سامبورو یک ملک نفس گیر است که در ارتفاع با فواصل زیاد بین مناطق عمومی، اتاق ها، اسپا، استخرهای شنا و پذیرایی گسترده شده است – ایده آل برای مهمانانی که به دنبال حفظ حریم خصوصی هستند. حتماً به دنبال دویکر خجالتی و کوچک Aders (در میان کوچکترین بز کوهی در جهان)، و همچنین یک جفت بز کوهی تک همسری که در میان صخره های بزرگ زندگی می کنند، باشید.

نکات برجسته:

 • در داخل و اطراف یک صخره آتشفشانی عظیم ساخته شده است
 • تعاملات فرهنگی از جمله پیاده روی در طبیعت با راهنمایان سامبورو
 • مخفی خصوصی در کنار چاله آب برای سافاری عکاسی ایده آل است
 • برنامه “جنگجویان” برای بچه ها
 • قابل رزرو به عنوان ویلا سافاری با کاربری انحصاری (شش سوئیت اکو سوئیت لوکس)

ویلا الفاجیری کلیف (Alfajiri Cliff Villa) | ساحل دیانی

آلفاجیری کلیف ویلا که توسط بسیاری به عنوان بهترین ویلاهای منحصر به فرد آفریقا در نظر گرفته می شود، دقیقاً در ساحل دیانی، در امتداد ساحل شرق آفریقا قرار دارد. ایده آل برای گروه های کوچک یا خانواده ها، سه گزینه ویلای خصوصی وجود دارد – هر کدام با منظره ای خیره کننده از اقیانوس، بسیار بزرگ و به طرز خیره کننده ای تزئین شده اند تا سنت های منطقه را منعکس کنند.

اینجاست که در سفرهای غواصی، صخره‌های مرجانی را کاوش می‌کنید، با ماساژ استراحت می‌کنید، یا در ماجراجویی‌های غواصی شرکت می‌کنید. وقتی بیرون نیستید، می‌توانید به ویلای خود عقب نشینی کنید، جایی که یک سرآشپز خصوصی به طرز ماهرانه‌ای منوهای سفارشی را با غذاهای دریایی تازه از قایق طراحی می‌کند.

نکات برجسته:

 • ویلاهای با کاربری انحصاری در کنیا با پیشخدمت خصوصی
 • مناظر بی وقفه اقیانوس
 • ماساژهای آرامش بخش روزانه
 • منوهای سفارشی از سرآشپزهای خصوصی با تازه ترین غذاهای دریایی
 • استخرهای ویلاهای خصوصی مشرف به اقیانوس هند

خانه نیاتی در سارونی مارا (Nyati House at Saruni Mara)| ماسای مارا

هنگامی که در Saruni Mara اقامت می کنید، می توانید در دورترین نقاط بیابان آفریقا منتظر لوکس و جذابیت بوتیک باشید . کلبه های زیبا، یک ویلای خانوادگی و یک ویلا خصوصی ارائه می دهد. این مکان در یک امتیاز منحصر به فرد حیات وحش واقع شده است که در مرز ذخیره‌گاه ملی معروف Masai Mara قرار دارد و شما در طول سافاری خود توسط رزمندگان ماسایی راهنمایی خواهید شد.

ویلای سافاری با کاربری انحصاری، خانه نیاتی نام دارد و دارای دو اتاق خواب، دو حمام، سالن استراحت و غذاخوری و همچنین آشپزخانه و ایوان می باشد. اینجا جایی است که می توانید طبیعت وحشی آفریقا را طبق برنامه خود و در راحتی سافاری خود در خانه دور از خانه تجربه کنید .

نکات برجسته:

 • تماشای بازی استثنایی در تمام طول سال
 • در یک نگهبانی خصوصی در ماسای مارا واقع شده است
 • ایده آل برای کسانی که می خواهند شاهد مهاجرت بزرگ (در فصل) باشند.
 • درایوهای بازی در روز و شب و همچنین سافاری پیاده روی
 • محیط زیست و جامعه بر تجربیات فرهنگی ماسایی متمرکز شده است

خانه بوش مارا (Mara Bush House) | حفاظت از مارا شمال

چیزهای زیادی بهتر از بیدار شدن با یک صبحانه خانوادگی با چشم‌انداز تپه‌های ماسای مارا وجود ندارد. و این تنها یکی از تجربیاتی است که در خانه مارا بوش باید منتظر آن باشیم . این ویلای سافاری خصوصی در کنیا پایگاه شما برای کاوش در منطقه خصوصی Mara North Conservancy در رانندگی‌های شبانه و پیاده‌روی در طبیعت – وسایل تجملاتی غیر مجاز در ذخیره‌گاه ملی – و همچنین رانندگی با بازی‌های کلاسیک در یکی از معروف‌ترین مقاصد آفریقا خواهد بود.

ماسای مارا یکی از بیابان های بی رقیب جهان است. صحنه مهاجرت Wildebeest و محل زندگی انبوه گونه‌های پرندگان و پستانداران، اصل آفریقای بی‌نظیر و اوج کشور کلاسیک سافاری است.

خانه مارا بوش که در منطقه پر جمعیت Mara North Conservancy واقع شده است، برای مسافرانی که از خصوصی، راحتی و تجمل لذت می‌برند، یک خانه سافاری خصوصی با مشرف به چاله‌ای غنی از بازی ارائه می‌کند.

ایده‌آل برای خانواده‌ها یا گروه‌های دوستان، این خانه 3 خوابه با یک راهنمای حیات وحش، یک سرآشپز شخصی و یک مدیر خانه کاملاً مجهز است تا اطمینان حاصل شود که اقامت شما به همان اندازه که آرام است، بی‌نظیر است. در اینجا می توانید قبل از بازگشت به آغوش گرم پناهگاه خلوت خود از رانندگی در روز و شب با راهنمای ماسایی خود و همچنین پیاده روی سافاری در بیابان لذت ببرید.

با تیمی از کارکنان مجرب در اختیار شما، خانه بوش مارا به شما این امکان را می دهد که طبیعت وحشی مارا شمال را کاملاً با سرعت خود تجربه کرده و از آن لذت ببرید: هر طور که دوست دارید، زمانی که دوست دارید.

نکات برجسته:

 • واقع در یک حفاظتگاه خصوصی در مجاورت ذخیره‌گاه ملی ماسای مارا
 • ویلاهای سافاری با کاربری انحصاری لوکس با مناطق نشیمن دنج
 • کودکان در هر سنی پذیرفته می شوند
 • نمایی از حیات وحشی که در حفره آبی که در آن نزدیکی قرار دارد
 • دیدنی های شگفت انگیز حیات وحش، از جمله گورخر، پلنگ و شیر

خانه شخصی السا(Elsa’s Private House) | پارک ملی مرو

خانه خصوصی السا یک خانه سافاری خصوصی منحط در کنیا است که بر روی صخره‌ای مشرف به پارک ملی مرو ساخته شده است. این ویلای دو خوابه که به طور غیرقابل عذرخواهی رمانتیک است، برای خانواده های کوچکتر یا مرغ عشق هایی که به دنبال سفر به ماه عسل آفریقا یا مناسبت های خاص هستند، ایده آل است. مناظر دیدنی 360 درجه اغلب شامل گله‌های بزرگ فیل، بوفالو و زرافه می‌شود که در دشت‌ها برای نوشیدن از چشمه‌ای حاصلخیز در پایین تپه حرکت می‌کنند.

نکات برجسته:

 • واقع در پارک ملی Meru
 • حداکثر چهار بزرگسال و دو کودک را در خود جای می دهد
 • مشاهدات قابل اعتماد فیل و شیر
 • حمام روباز با مناظر زیبا از وان

خانه Sirikoi در Sirikoi | حفاظت از حیات وحش لوا

اگر یک سافاری کلاسیک چیزی است که شما دنبال آن هستید، خانه Sirikoi پاسخ است – یک خانه سافاری خصوصی در کنیا. موقعیت آن در حفاظت از حیات وحش Lewa تضمینی برای تماشای بازی فوق العاده است که شامل مشاهده گونه های کمیاب مانند گورخر Grevy و همچنین کرگدن سیاه و سفید می شود. با افزودن به جذابیت این تجربه سافاری اصیل، خانه‌ای با سقف کاهگلی با پنجره‌های رول‌آپ بوم آن، هنگام ورود مانند خانه‌ای مجلل و دور از خانه احساس می‌شود.

حفاظت از حیات وحش لوا در کنیا نه تنها محل زندگی گورخرهای در خطر انقراض گریوی، و کرگدن سیاه و سفید است، بلکه یک میراث جهانی بکر نیز است. تمام این زیبایی طبیعی و فراوانی در Sirikoi، اردوگاهی صمیمی که به توجه به جزئیات، خدمات عالی و مجموعه‌ای از فعالیت‌های شگفت‌انگیز، از جمله تلنگر بر روی تشت‌های نمک ماگادو، دریاچه تورکانا (معروف به دریای جید)، کوه افتخار می‌کند، می‌بالد. نیرو و رودخانه اواسو نیرو.

با خوابیدن تنها 16 مهمان در اتاق‌های چادری، یک کلبه 2 خوابه و یک خانه خصوصی با کاربری انحصاری، در Sirikoi از انتخاب خود غافل خواهید شد. علاوه بر تماشای عالی بازی – Lewa محل زندگی 10 درصد از جمعیت کرگدن سیاه باقی مانده در کنیا است – می توانید از پیاده روی و دوچرخه سواری با چهارچرخ در جنگل Ngare Ndare لذت ببرید، این جنگل دارای آبشارهایی است که از کوه کنیا تغذیه می شود و یک مسیر پیاده روی به طول 400 متر در سایبان درختان. همچنین گشت‌های فرهنگی جالبی به کارگی و دره ریفت وجود دارد که می‌توانید به ترتیب با مردم پوکوت و رندیل ملاقات کنید.

به کمپ برگردید، با ماساژ در اتاق، اسب سواری، پیاده‌روی در بوته‌ها و غذاهای عالی که با دقت با محصولات ارگانیک تازه از باغ وسیع آشپزخانه Sirikoi تهیه شده‌اند، استراحت کنید. قبل از غروب آفتاب، از غوطه ور شدن طولانی در وان ویکتوریایی خود با منظره لذت ببرید، یک لیوان سرد Moet & Chandon را در دست بگیرید.

نکات برجسته:

 • واقع در حفاظت از حیات وحش Lewa
 • سه اتاق خواب اختصاصی برای شش نفر گنجایش دارند
 • عرشه و آتشدان خصوصی مشرف به تالاب
 • اسب سواری و چهار دوچرخه سواری
 • تورهای سایبان و پیاده‌گردی در جنگل نقاره انداره
 • چرخش هلیکوپتر و دوبال Waco

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *