سافاری خانوادگی کنیا

سافاری خانوادگی کنیا – اگر قصد سفر به کنیا و رزرو تور بهاره کنیا را دارید و نمی دانید که آیا این ایده خوبی است که فرزندان خود را به سافاری در آفریقا ببرید یا نه، بهتر است بدانید که کنیا مدت‌هاست که سافاری‌های خانوادگی ایمن و با ارزش را در ذخیره‌گاه‌های بازی‌های مشهور Big 5 و همچنین تعطیلات ساحلی در خط ساحلی خیره‌کننده این کشور و جزایر اقیانوس هند ارائه می‌کند. و فراموش نکنیم که این کشور آفریقای شرقی همچنین میزبان بزرگترین منظره حیات وحش از همه آنها است ( مهاجرت وایلدبیست Masai Mara ).

سافاری خانوادگی کنیا

ویزای چندبار ورود به کنیا را اخذ کنید و یک سافاری خانوادگی فراموش نشدنی را در کنیا بگذرانید و گربه های بزرگ را در درایوهای بازی در سافاری ماسایی مارا ردیابی کنید. بر فراز دشت های وسیع در یک بالن هوای گرم خوش منظره پرواز کنید یا به پیاده‌روی در بوته‌های هدایت‌شده توسط رزمندگان ماسایی با لباس قرمز و یا دیدن زرافه‌هایی که در خانه معروف زرافه‌ها با دست به آنها غذا می‌دهند، بپردازید.

و وقتی در کنار شما نیستند، فرزندانتان می‌توانند به برنامه‌های ویژه خردسالان مملو از تجربیات فراموش‌نشدنی مانند یادگیری تیراندازی با کمان، آتش زدن با چوب یا ریختن رد حیوانات در گچ بپیوندند.

ذخیره‌گاه‌های غنی از حیات وحش، سواحل ماسه‌های سفید، جنگجویان ماسایی، فعالیت‌های یک بار در زندگی و تمام فضای بازی‌های بزرگ آفریقا – در همه ی اینها می توانید فرزندان خود را همراه خود داشته باشید.

منتخب ما از اقامتگاه‌های مناسب برای خانواده در کنیا شامل ویلاهای خصوصی، کمپ‌های چادری صمیمی و اقامتگاه‌های لوکس در مکان‌های برتر از ماسای مارا و پارک ملی آمبوسلی تا جزیره ساحلی لامو است.

بهترین تورها و سافاری خانوادگی کنیا

سامبورو و ماسای مارا

ویلاهای تعطیلات برای خانواده‌ها عالی هستند: مانند «خانه‌ای دور از خانه – home away from home »، به شما اجازه می‌دهند حریم خصوصی، راحتی و فضایی برای استراحت به دور از بازدیدکنندگان سافاری داشته باشید. شبکه‌ای از خانه‌های تعطیلات مجلل در سراسر آفریقای شرقی وجود دارد که بدون از دست دادن آسایش موجودی، شما را در میان بوته‌ها و طبیعت بکر قرار می‌دهد.

یک ویلای شیک را تصور کنید که به روی دنیای گسترده و وحشی سامبورو در سارونی سامبورو باز است. شام را زیر ستاره ها در ایوان خصوصی خود تصور کنید و فرزندانتان در مورد روش های رزمندگان و نگهبانان مرکز حفاظت از حیات وحش جامعه کالاما از راه دور یاد بگیرند. کالاما یک راهرو مهاجرتی حیاتی برای فیل‌ها است و می‌توانید این حیوانات را در تلاش ابدی خود برای چرای تازه تماشا کنید. پس از پیاده روی در کوه Ololokwe، کوه مقدس Samburu، گرد و غبار صخره های سنگی را در یکی از دو استخر بی نهایت بشویید.

با دنبال کردن حیوانات وحشی مهاجر به ماسای مارا، جایی که سارونی مارا برای سه شب فراموش نشدنی از شما پذیرایی می‌کند، ماجراجویی‌های بیشتری به شما اشاره می‌کند. ویلا همه چیزهایی را دارد که یک اقامتگاه سافاری سنتی باید داشته باشد – و بیشتر.

علاوه بر تماشای بی‌نظیر بازی، مجموعه‌ای از فعالیت‌های ماجراجویانه وجود دارد، از آکادمی رزمندگان – یک برنامه یادگیری تعاملی که به طور خاص برای خانواده‌های دارای کودک طراحی شده است – تا صعود به قله در نزدیکی Kilelioni. برای کسانی که از آرامش استقبال می کنند، قبل از بازگشت به خانه به ویلای سافاری خود برای یک مهمانی خانوادگی در زمان شام، لذت های درمانی فضای رفاه Masaai وجود دارد.

نکات برجسته

 • کاملاً ماجراجویی، حیات وحش و فرهنگ را برای خانواده ها ترکیب می کند
 • در ویلاهای خصوصی لوکس در مارا و سامبورو اقامت کنید
 • در فضاهای رفاهی سامبورو و ماسایی استراحت کنید
 • به گردش در طبیعت بروید و نقاشی های غار را تماشا کنید
 • در مورد آکادمی رزمندگان بیشتر بدانید
 • بالون سواری اختیاری و چرخش هواپیمای دوباله

لایکیپیا، آمبوسلی و مارا

این سافاری پروازی کنیا برای مسافرانی که در محدودیت زمانی هستند و می‌خواهند تا جایی که ممکن است کشور را در کمتر از یک هفته ببینند و تجربه کنند عالی است. پرواز بین مقاصد باعث صرفه جویی در حمل و نقل جاده ای طولانی می شود و زمان بیشتری برای سافاری به شما می دهد. همچنین می‌توانید در برخی از بهترین اقامتگاه‌های بوم‌گردی کنیا بمانید و در طول سافاری خود کمترین ردپایی را از خود به جای بگذارید.

سفر 10 روزه خود را در «سرزمین غول‌ها» کنیا، پارک ملی آمبوسلی آغاز کنید. نه تنها بزرگ‌ترین گله‌های فیل شرق آفریقا را در خود جای داده است، بلکه آمبوسلی بهترین نقاط دیدنی را برای دیدن کوه کلیمانجارو، مرتفع‌ترین کوه آفریقا، ارائه می‌کند. شما در یک کمپ چادری شیک در محوطه ای خصوصی در مرز پارک ملی می مانید، جایی که از راندن بازی های هیجان انگیز، پیاده روی در طبیعت شگفت انگیز، غروب های دیدنی، و غذاهای خوشمزه بوته ای لذت خواهید برد.

ایستگاه بعدی: لایکیپیا، بهترین راز در کنیا. این منظره فریبنده و باز، مجموعه ای پانوراما از ذخایر حیات وحش، مناطق حفاظت شده توسط جامعه، و زمین قبیله ای است که مسافران می توانند از فعالیت های سافاری سنتی دور شوند. برای تجربه‌های خارق‌العاده‌ای مانند سافاری با شتر و پیاده‌روی در طبیعت با راهنمایان سامبورو، و خواب‌های فراموش‌نشدنی در زیر پتوی بی‌کران ستاره، وسیله نقلیه رانندگی بازی را پشت سر بگذارید.

سپس به یکی از مشهورترین مقاصد حیات وحش جهان، Masai Mara، بروید. در اینجا در یک کمپ منزوی در بخشی آرام از ذخیره‌گاه ملی، واقع در سواحل رودخانه سند، اقامت خواهید داشت. این کمپ مستقیماً در مسیر مهاجرت سالانه Wildebeest واقع شده است و به مهمانان منظره گله هایی را که از رودخانه Sand می گذرند، ارائه می دهد. چند روز آخر خود را در کنیا به بازی درایو بگذرانید تا انبوهی از حیات وحش مارا مانند فیل، زرافه، بوفالو و گربه‌های بزرگ معروف مارا (شیر، پلنگ و یوزپلنگ) را ببینید.

نکات برجسته

 • پرواز بین مقاصد، به شما زمان بیشتری در سافاری می دهد
 • در برخی از بهترین اقامتگاه های بوم گردی کنیا اقامت کنید
 • برخورد باورنکردنی فیل در آمبوسلی
 • طبیعت گردی و سافاری با شتر با راهنمایان سنتی سامبورو
 • خوابیدن در زیر کهکشان راه شیری در تخت‌خواب‌های ستاره لویزابا
 • سافاری تمام روز با ناهار پیک نیک در منطقه حفاظت شده ملی ماسای مارا
 • شاهد مهاجرت Wildebeest از کمپ (اوت تا نوامبر)

بیگ 5 و سافاری ردیابی کرگدن

ترکیب ساواناهای خشک سامبورو کنیا با علفزارهای سرسبز ماسای مارا به معنای تنوع گسترده ای از حیات وحش و مناظر و همچنین فرهنگ ها و تجربیات مختلف است. و با داشتن سه اقامتگاه مختلف در یک برنامه سفر 8 روزه، این تور برای کسانی که به دنبال بهترین استفاده از زمان خود در کنیا هستند، ایده آل است.

تور شما در ذخیره‌گاه ملی سامبورو باز می‌شود، جایی که اقامت خود را بین دو کمپ تقسیم می‌کنید. درایوهای بازی صبحگاهی و بعدازظهر وجود دارد که می‌توانید منتظر آن باشید و همچنین پیاده‌روی در طبیعت، تماشای ستاره‌ها، رانندگی در شب و تجربیات فرهنگی – تأکید بر تجربه‌ای تا حد ممکن است. این کشور بازی بزرگ است – خانه فیل و شیر – و بخشی از وقت شما صرف ردیابی کرگدن سیاه بسیار در خطر انقراض می شود. همچنین زمان زیادی برای جستجوی حیوانات غیرعادی‌تر سامبورو وجود دارد که در ماسای مارا وجود ندارند: مراقب گرنوک گردن دراز، غزال اوریکس شاخ‌دار و گورخر خیره‌کننده گریوی باشید.

سپس به علفزارهای چرخان ماسای مارا و کمپی با محیطی خصوصی می‌روید تا از مناظر بکر و مشاهده بازی‌های منحصر به فرد اطمینان حاصل کنید. شما از ترکیبی از درایوهای بازی در امتیاز و همچنین خود ذخیره ملی لذت می برید، که میزبان بازی فصلی Wildebeest Migration و همچنین بازی فراوان در طول سال است. این منطقه به خاطر مشاهده شکارچیان مشهور است و حتی اگر گله‌های وحشی در طول بازدید شما غایب باشند، همچنان از تماشای بازی فوق‌العاده لذت خواهید برد.

اقامت در این سافاری به شکل کمپ های چادری زیبا با امکاناتی مانند استخر، درمان های اسپا و غذاخوری خصوصی است. فواصل بین مقاصد با پروازهای کوتاه انجام می شود و به شما امکان می دهد تا حد ممکن از زمان در سافاری لذت ببرید.

نکات برجسته

 • تنوع گسترده ای از حیات وحش، مناظر و فرهنگ
 • درایوهای بازی، پرندگان، پیاده‌روی در طبیعت و بازدید از جامعه
 • برای مشاهده فیل و گربه بزرگ توصیه می شود
 • ردیابی کرگدن های سیاه با پای پیاده در سامبورو
 • برای راحتی و آسایش از کمپ به کمپ دیگر پرواز کنید
 • از مهاجرت سالانه Wildebeest از طریق Mara در فصل لذت ببرید

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *