مزرعه گروه ایل نگوسی

 

مزرعه گروه ایل نگوسی در شمال کوه کنیا قرار دارد و 16500 هکتار مساحت دارد. این مزرعه دور از هر شهر و در لبه فلات Laikipia کنیا است.

در اینجا، خشکی بی‌پایان تا افق امتداد می‌یابد، در شب کمی نور هم نمی‌بینید و نداهای وحشی شما را احاطه کرده است.

 

جوامع محلی ماسایی

گاوداری به معنای سنتی کلمه یک مزرعه نیست. بلکه یک زمین عظیم است که متعلق به بسیاری از روستاهای ماسایی است. روستاها هنوز روش های سنتی خود را حفظ کرده اند، با این حال، دام های خود را کم کرده اند، فعالانه از بازی محافظت می کنند و یک لژ کوچک باز کرده اند. تمام سودهایی که گردشگران به دست می آورند بین جامعه محلی تقسیم می شود و به حمایت از نزدیک به پانصد خانوار و مدارس آنها، غواصی گاوها، تامین آب و سایر عملیات های دامداری گروهی کمک می کند.

حیات وحش ایل نگوسی

آگاهی از ارزش مالی حیات وحش منجر به افزایش مشابه در تعداد حیات وحش در حفاظت شده است. گله هایی از 400 فیل دیده شده است و صدای شیر و پلنگ اغلب در شب شنیده می شود. یک کرگدن سیاه به نام Omni اخیراً از Lewa مهاجرت کرده است و به اولین کرگدن سیاه در ایل نگوسی در بیش از بیست سال اخیر تبدیل شده است. علاوه بر این، میهمانان همچنین ممکن است ایمپالا، غزال گرانت، بوفالو، گاو کوهی، گرنوک و گورخر گروی و بورچل را در درایوهای بازی صبح و عصر ببینند.

تمام آنچه گفته شد، اقامت در ایل نگوسی به همان اندازه که در مورد فرهنگ ماسایی است، در مورد لذت بردن از حیوانات و طبیعت بیابانی است که این بخش شگفت انگیز کنیا ارائه می دهد.

 


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *