سافاری حفاظت از کنیا ؛ Big five (پنج بزرگ)

سافاری حفاظت از کنیا ؛ Big five (پنج بزرگ) – این سافاری باورنکردنی سه مورد از بهترین مناطق حیات وحش کنیا را در بر می گیرد، جایی که با رزرو تور بهاره کنیا می توانید از پارک ملی نایروبی به فلات لایکیپیا و سپس به سمت ماسایی مارا افسانه ای پرواز می کنید.

سافاری حفاظت از کنیا ؛ Big five (پنج بزرگ)

سافاری در کنیا یک ماجراجویی شگفت انگیز است که شما را به اعماق قلب شگفتی های حیات وحش آفریقا می برد.

ویزای توریستی کنیا را دریافت کنید و سفر خود را در کمپ چادری منحصر به فرد نایروبی آغاز کنید، جایی که از تعداد زیادی بازی بزرگ در فاصله کمی خارج از شهر لذت می برید. به اردوگاه کرگدن Porini در Ol Pejeta Conservancy در Laikipia ادامه دهید، جایی که درایوهای بازی بزرگ 5 با بازدید از پناهگاه شامپانزه Sweetwaters تکمیل می شوند، جایی که می توانید با این موجودات هوشمند تعامل داشته باشید.

در نهایت، به دشت‌های متحرک Masai Mara پرواز می‌کنید، صحنه مهاجرت بزرگ در فصل و خانه تنوع فوق‌العاده‌ای از بازی‌های بزرگ. یک سفر ایده آل برای بهترین استفاده از شگفتی های حیات وحش که کنیا ارائه می دهد، این سفر برای دستان باتجربه سافاری و تازه واردان به طور یکسان جذاب خواهد بود.

نکات برجسته

  • مشاهده عالی بازی Big 5
  • درایوهای بازی روز و شب
  • سافاری با راهنماهای ماسایی پیاده روی می کند
  • از تنها پناهگاه شامپانزه های کنیا دیدن کنید
  • شاهد مهاجرت بزرگ در فصل باشید

ایستگاه اول سافاری حفاظت از کنیا ؛ Big five (پنج بزرگ) : به کنیا خوش آمدید!

راهنمای شما شما را در فرودگاه بین المللی Jomo Kenyatta نایروبی ملاقات می کند و شما را در یک رانندگی کوتاه به کمپ چادر نایروبی می برد. ده دقیقه پس از خروج از فرودگاه، با ورود به پارک ملی نایروبی، که از یک کلان شهر شلوغ فاصله دارید، رانندگی بازی شما شروع می شود، اما پر از انواع بازی های بزرگ است. در مسیر خود، این فرصت را دارید که زرافه ها، گاومیش ها و شیرهایی را که در سایه کمین کرده اند، ببینید.

با رسیدن به کمپ، از یک ناهار خوشمزه در زیر شاخه های درخت سایه دار لذت می برید و سپس در مجموعه بوم خود مستقر می شوید. در اواخر بعدازظهر، برای یک بازی رانندگی بعد از ظهر به پارک می روید، جایی که شانس دیدن یک کرگدن کمیاب یک احتمال بسیار واقعی است، و شما این فرصت منحصر به فرد را دارید که از بازی دشت های آفریقا با آسمان خراش های نایروبی در پس زمینه عکاسی کنید.

ایستگاه دوم : دویدن با کرگدن

پس از صرف صبحانه کمپ چادری نایروبی را ترک کنید و به سمت فرودگاه ویلسون حرکت کنید، جایی که یک پرواز چارتر منتظر شماست تا شما را به فرودگاه نانیوکی برساند. راهنمای شما در آنجا با شما ملاقات می کند و شما را برای یک بازی رانندگی به محل نگهداری Ol Pejeta می برد که در آن کمپ کرگدن پورینی واقع شده است.

این اقامتگاه صمیمی که در دره‌ای منزوی مشرف به رودخانه‌ای فصلی پنهان شده است، مناظر خیره‌کننده‌ای از کوه کنیا در دوردست به رخ می‌کشد. پس از استقرار در سوئیت خود، قبل از سوار شدن به وسیله نقلیه خود برای رانندگی در بعدازظهر، به سمت منطقه شلوغ می روید تا یک چای لذت بخش بخورید.

این منطقه به دلیل تمرکز متراکم حیات وحش که شامل 5 بزرگ است، مشهور است، و امکان رویارویی با گله‌های گاومیش و فیل‌ها در نور شگفت‌انگیز اوایل غروب بسیار مفید است، در حالی که یافتن شیرهایی که در سایه چرت می‌زنند قبل از شکار شبانه‌شان. یک تجربه هیجان انگیز شما همچنین فرصت بازدید از تنها پناهگاه شامپانزه ها را خواهید داشت.

غرق در زیبایی منظره و تمام عطرهای همراه آن از قلم مو، خاک و غبار، نوعی بازگشت به خانه را احساس می کنید، گویی این مکان تمام مدت منتظر شما بوده است. گله های بز کوهی در مراتع چرا می کنند. زرافه‌ها مانند نگهبان‌ها در پس‌زمینه پرسه می‌زنند و پرندگان شکاری در آسمان بالا می‌روند.

ایستگاه سوم : ماجراهای ماسای مارا

آخرین مرحله سفر شما را به ماسای مارا افسانه ای می برد. دو شب را در کمپ شیر پورینی سپری خواهید کرد. این کمپ صمیمی و دوستدار محیط زیست واقع در حفاظتگاه اولاره موتوروگی، ترکیبی بی نظیر از تجمل و پایداری را ارائه می دهد.

چادرهای بزرگ و با سلیقه طراحی شده یک خلوتگاه راحت و شیک را با حمام های اختصاصی و ایوان های خصوصی ارائه می دهند که مناظر خیره کننده ای از مناظر اطراف را ارائه می دهند.

تعهد کمپ به حفاظت در شیوه‌های دوستدار محیط زیست آن، از انرژی خورشیدی و توالت‌های کمپوست گرفته تا مشارکت در جامعه مشهود است، که تضمین می‌کند اقامت شما نه تنها یک تجربه سافاری قابل توجه ارائه می‌دهد، بلکه از حفظ محیط زیست و جوامع محلی نیز حمایت می‌کند.

یکی از ویژگی‌های برجسته کمپ شیر پورینی، برخورد منحصر به فرد با حیات وحش است. قرار گرفتن در یک منطقه حفاظت شده خصوصی به این معنی است که شما به وسعت وسیعی از زمین، مملو از طیف متنوعی از حیات وحش دسترسی دارید.

با غیاب گردشگری انبوه و تعداد محدود مهمان، کمپ شیر پورینی یک تجربه سافاری معتبر و همهجانبه را تضمین می کند که در آن می توانید واقعاً با طبیعت ارتباط برقرار کنید و خاطرات مادام العمر از حیات وحش باشکوه کنیا ایجاد کنید.

ایستگاه چهارم : خداحافظ کنیا

پس از صرف صبحانه مقوی، برای هماهنگی های بعدی سفر خود به شما منتقل می شوید. تا دفعه بعد آفریقا!


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *